OFERTA

 

Witamy Serdecznie na stronie Zespołu Muzycznego

SPECIAL

Poszukują Państwo zespołu na imprezę, wesele, bal sylwestrowy lub karnawałowy, studniówkę, dancing, festyn, zabawę firmową, rodzinny jubileusz? Zachęcamy do zapoznania się z zawartością tych stron.

Zespół SPECIAL rozpoczął swoją działalność pod koniec 1990 roku i działa ze świetnym skutkiem do dnia dzisiejszego, zdobywając kolejnych zadowolonych odbiorców. W czasie swojej wieloletniej działalności członkowie zespołu nabrali dużego doświadczenia występując nie tylko w zespole SPECIAL, ale i w innych formacjach wokalnych i instrumentalnych. Graliśmy na niezliczonej ilości wesel, studniówek, zabaw karnawałowych, bali sylwestrowych, event-ów i wielu innych, stąd posiadamy doświadczenie w prowadzeniu przeróżnych imprez... chyba już nic nas nie zdziwi :)

Oferujemy obsługę muzyczno – konferansjerską:

- Przyjęć weselnych

- Bali sylwestrowych i karnawałowych

- Studniówek

- Uroczystości rodzinnych

- Festynów

- Dancingów

- Komunii i każdych innych uroczystości na których zapragną państwo dobrze się bawić.

Zapewniamy własne, najwyższej klasy nagłośnienie, także liniowe, wystarczające do nagłośnienia dużych sal i plenerów.

Posiadamy własne oświetlenie sceniczne w tym: ruchome głowy, lasery, skanery, par-y, stroboskop, dym itp. wszystko to na efektownym, aluminiowym trawersie.

Dysponujemy własnym transportem umożliwiającym dotarcie do wyznaczonego miejsca występu, także za granicą Polski.

Jesteśmy świadomi tego, że odpowiedni dobór zespołu nie jest sprawą łatwą i wymaga dogłębnego sprawdzenia umiejętności oraz możliwości potencjalnego kandydata na prowadzenie imprezy. Jeżeli po zapoznaniu się z naszą ofertą rodzą się u Państwa wątpliwości, prosimy o kontakt w celu rozwiania owych niepewności.

Dysponujemy dodatkowymi materiałami DVD np. z wesel, studniówek, które mogą pomóc w podjęciu tej decyzji.

Muzyka to nasz sposób na życie, a zarazem

wielka pasja podparta odpowiednią edukacją

w tym zakresie.

 

Jesteśmy po to by spełniać oczekiwania gości:

 

Kluczem do sukcesu jest umiejętny dobór repertuaru, stosownie do rodzaju imprezy,wieku słuchaczy i ich upodobań muzycznych. Staramy się jak najlepiej trafiać do gustówwszystkich poprzez serwowanie odbiorcom takiego rodzaju muzyki, który najchętniej chcieliby usłyszeć. Osiągamy to przez baczną obserwację tańczących. Wyznajemy zasadę: Każdy powinien być zadowolony! - dodam że zadanie to nie jest łatwe.Gramy i śpiewamy utwory zróżnicowane gatunkowo. W jednym bloku muzycznym znajdą Państwo utwory spokojne, melancholijne wręcz przytulacze”, a za chwilę tańczący mogą sprawdzić swoje siły m.in. w szaleńczym Rock and roll-u, czy nawet w kawałku Hip-hop, Reggae.

 

Stosujemy też metodę utrzymywania nastroju, gdzie np. kilka kawałków pod rząd jest utrzymanych w wysokim tempie, a przykładowo późnym wieczorem, kiedy goście zazwyczaj wolą odsapnąć, serwujemy set złożony z kilku spokojnych utworów. Repertuar zespołu charakteryzuje się szerokim, muzycznym wachlarzem gatunkowym: pop, rock, reggae, blues, country, disco, zachaczamy o jazz i rzecz jasna gramy także kawałki typowo weselne.

 

Powyższe sposoby na dobór utworów stosujemy standardowo, jednak jeżeli ktoś wyraża życzenie, abyśmy grali konkretne kawałki z naszego repertuaru lub spoza niego czynimy to z radością.

 

 

Utrzymujemy stały kontakt z gośćmi:

 

Od początku imprezy nawiązujemy słowny i wzrokowy kontakt z gośćmi witając wszystkich, jeżeli to wskazane - zachęcając do zabawy, a także zapowiadając kolejne utwory. W sposób wyważony komentujemy, co dzieje się na parkiecie, prowadząc przy tym konwersację z tańczącymi na odpowiednim, nienagannympoziomie. Dzięki temu pozostawiamy po sobie na odbiorcach pozytywne wrażenie.

Mamy sporo patentów na dobrą zabawę i na pewno zastosujemy ją na Państwa imprezie.

 

Organizujemy konkursy i zabawy:

 

Urządzamy różnego rodzaju konkursy i zabawy dla gości także dla dzieci. Ilość i rodzaj owych konkursów dostosowana jest do oczekiwań zamawiającego, a także do nastroju gości- w myśl zasady: nic na siłę!

Prowadzimy tzw. "śpiewanie gości przy stołach".