Skład zespołu Special

Special - prawdopodobnie najlepszy zespół na Twoją imprezę.

Skontaktuj się z nami wybierając nr Tel: 608 753 389   Napisz do nas maila: special@onet.eu

 

Klaudiusz Janus: wokal, instrumenty klawiszowe

Klawiszowiec, wokalista, aranżer. Założyciel zespołu SPECIAL. Student Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku: Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej. W latach 1993 – 1996 członek instrumentalnego, sesyjnego zespołu grupy wokalnej Nastolatki. Od roku 2009 do 2014 członek coverowej formacji Pepo Band. Pasjonuje się miksowaniem live, zasiadając za konsoletą mikserską. Stale współpracuje z MGOK Woźniki realizując tam różnego rodzaju projekty nagłośnieniowe, a także wspomaga wokalnie i instrumentalnie działające tam ognisko muzyczne. Pracuje jako nauczyciel muzyki, emisji głosu - śpiewu scenicznego. Poza występami na scenie projektuje i buduje zestawy głośnikowe oraz zajmuje się konfiguracją systemów nagłośnieniowych i ich strojeniem. Posiada niewielkie studio nagraniowe.

 

Joanna Ulfik-Wandzich: wokal

Radość z obcowania z muzyką zaszczepiono w niej od dziecka, którą pielęgnuje w sobie do dziś jako największy skarb. Swoje popisowe numery uskuteczniała mając zaledwie kilka lat. Podstawową wiedzę muzyczną zdobywała w Niepublicznej Szkole Muzycznej im. Adolfa Dygacza w Koszęcinie. W latach 2001-2007 śpiewała w grupie wokalnej „My”. Od 2007 roku rozpoczęła współpracę z zespołem WragonMix, w którym była wokalistką przez 13 lat. Nadal kształci swój wokal, ale i sama uczy dzieci muzyki. Ukończyła Kurs Animatora Zabaw, co wykorzystuje dla wywołania uśmiechu dzieci, z którymi to pracę i zabawę bardzo lubi. Odnajduje się w szerokim repertuarze, czując się  na scenie jak ryba w wodzie. Prywatnie w stałym związku z muzyką, której codziennie lubi poznawać różne oblicza.

 

Grzegorz Szołtysik: gitary, wokal

Grzegorz ukończył Ognisko Muzyczne w klasie fortepianu, jednak po czasie jego pasją stała się gitara. Zaczynał swoją przygodę z nią w zespołach blues rockowych i metalowych, grając zarówno na gitarze elektrycznej jak i basowej. Dobrze czuje się grając na każdej gitarze i potrafi odnaleźć się w wielu gatunkach muzycznych. Nie boi się improwizować i szukać nowych rozwiązań w muzyce. Jako wokalista udzielał się w chórze katowickiego kabaretu Socratiron. Posiada wieloletnie doświadczenie w oprawie muzycznej balów, wesel oraz imprez komercyjnych, jako śpiewający gitarzysta. W zepole Special występuje od lutego 2014 r.